Znáte kolekci Lavera basis sensitiv?

Znáte kolekci Lavera basis sensitiv?

Lavera čistě přírodní kontrolovaná kosmetika, je snad nejznámější bio kosmetikou na našich pultech za posledních 20 let. Firma Laverana GmbH funguje velmi dobře a efektivně již od roku 1987 jako rodinný podnik. Firmě se tak daří, že v tyto dny zaměstnává více jak 100 zaměstnanců a patří mezi 4 nejznámější značky Bio kosmetiky na světě. Jak už to tak bývá, že se člověk ke svému podnikání dostane sám přes sebe a své vlastní potíže a zkušenosti, tak i sám zakladtel firmy Thomas Haase přes své onemocnění pokožky - neurodermitidu - sám vyvíjel všechny receptury tak, aby splňovaly nejpřísnější kritéria pro jeho citlivou pokožku. Lavera proto nyní nabízí tak široký sortiment přírodní kosmetiky v BIO kvalitě, která nemá obdoby. Najdete zde péči o obličej, tělo, vlasy, zuby, ochranu proti slunci, ale i dekorativní kosmetiku a to vše pro citlivou pleť.

Lavera basis sensitiv (mejznámější řada) je kompletní řada s přípravky pro každý den a prakticky pro každý typ pleti.
Od hlavy až po patu se můžete všichni doma těšit z těchto produktů.  Přípravky jsou velmi dobře snášeny a jejich jemná vůně vás bude obklopovat celý den.
Série Lavera basis sensitiv nabízí pravou prvotřídní přírodní certifikovanou bio kosmetiku pro všechny a za dostupnou cenu.  Můžete se spolehnout na více jak 15 leté zkušenosti při výrobě čistě přírodních produktů s osvědčenými recepturami.  Přípravky jsou zcela bez chemickým příměsí, barviv, vonných látek či konzervace.  V přípravcích jsou použity pouze čisté rostlinné oleje a rostlinné výtažky v biokvalitě.  Celá kolekce přípravků má neutrální Ph, všechny přípravky jsou testovány pouze na dobrovolných osobách, nikoli na zvířatech.

 

rodinná pohoda s laverou basis sensitiv