Bionovinky

Klasické repelenty jsou sice účinné, ovšem jejich pronikavá vůně je mnohdy nesnesitelná nejen pro hmyz, ale i pro nás lidi.

Olej z citrónové trávy je jeden z nejčastěji užívaných esenciálních olejů při výrobě přír

Moderní nefunkční výstřelky ve Francii nikdy nezvítězí nad časem prověřenou stravovací moudrostí, zdravým jídlem a potěšením z něj.

V těchto dnech jsou pampeliškou všechny louky, trávníky a zahrady přímo poseté.

Mořský fytoplankton, oku neviditelný ale životně nezbytný jednobuněčný mikroorganizmus, byl na Zemi již před miliardami let.

Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum) také nazývaná Ling Zhi (japonsky Reishi) typická pro svůj ledvinovitý tvar, načervenalou barvu, hrubou strukturu a

  Prací ořechy, které rostou na stromech. Koho by to napadlo? V džunglích Indie a Indonésie roste praktický strom Sapindus Mukorrosi (Mýdelník).

Bavlna je nejrozšířenější přírodní vlákno na světě. Najdeme ji všude: oblečení, ručníky, povlečení, tapisérie, vatové tampóny, hygienické vložky...

Adventní kalendář s bio kosmetikou Dr.Hauschka

Kdo zná Bio kosmetiku Dr.Hauschka, ten očekává vždy na Vánoce něco zajímavého, neočekávaného či zvláštného. I letošní rok nebude vyjímkou.  Němečtí mistři v oboru Bio kosmetiky pro nás připravili j

hlíva ústřičná

Chladné měsíce oslabují naši přirozenou imunitu tím, že naše tělo má přece jen více práce s udržením vnitřní teploty a také jsme častěji  vystavováni infekcím.

matka s dcerou se objímají a mají radost

Řada oblíbených bio balzámů na rty se představuje v novém provedení. Nový, atraktivní design a vylepšené složení si prostě zamilujete.

obličej s vráskami

Nemusím vysvětlovat co to znamená mít vrásky. Všichni je známe, ať už je vidíme ve své tváři v zrcadle každý den, či je sledujeme den co den u svých příbuzných či spolupracovníků, známých.