Víte jak na borelii? Vytřete ji z těla štětkou!

Víte jak na borelii? Vytřete ji z těla štětkou!

Štětka soukenická (Dipsacus sativus) je v české fytoterapii známa jako bylina ovlivňující revmatické nemoci a žaludeční i dvanáctníkové vředy. S novými a zcela revolučními informacemi ovšem přišel profesor Wolf Dieter Storl (kniha Přírodní léčba boreliózy), který bylinu začal používat při léčbě boreliózy.

 

Štětek je známo asi asi 15 druhů. Rostliny pocházejí z Evropy, Asie a severní Afriky, dorůstají asi 1m a mají dlouhé listy vytvářející malé kalíšky, aby rostlina mohla chytat ranní rosu. Naše štětka soukenická se používá i k dekorování. Tak prostá rostlina, která rostě všude okolo a tak úžasné působení má. Její květenství vypadá jako bodláky, které se velmi často barví a používají se do květinových vazeb.

 

Jako terapeutka se setkávám velmi často s lidmi, kteří mají strach, že se nakazili boreliózou a pokud se tak již stalo, chtějí tento problém vyřešit, ne jen záplatovat. Ve všech případech používám kombinaci Biorezonance a Tinkturu ze Štětky soukenické.

 

Tinktura se vyrábí z kořene rostliny, ještě dříve, než jde do květu. Kořen se rodrtí a luhuje se v lihu. Jak jistě víme, tinktury obsahují alkohol. Tinktura ze Štětky soukenické léčí velmi dobře nejen Borelii, ale i většinu jejich následků, jako jsou kloubní, revmatické a ledvinové potíže.

 

Při Biorezonančním ošetření postup a dávkování testuji osobně na místě, pokud to ale není možné, doporučuji tento postup a dávkování: Po dobu 1 měsíce používáme tinkturu ze štětky soukenické 3xdenně v dávce pouhých tří kapek a navíc dle možností a zdravotního stavu. Co nejčastěji provádějte saunu, potní chýši nebo horké koupele s teplotou 42 stupňů Celsia. Následuje měsíční pauza po které provedete stejnou kůru, ale jen v délce dvou dnů. Tuto dvoudenní kůru opakujte každý měsíc až do využívání balení. Tinkturu kapejte do sklenice vody a vypijte.

detail květu štětky soukenické