Tajné tipy a triky vizážistů, jak docílit přirozeného vzhledu

Tajné tipy a triky vizážistů, jak docílit přirozeného vzhledu

 

Mezinárodně uznávaný vizážista přírodní značky Dr. Hauschka Karim Sattar prozrazuje své nejúčinnější tipy a triky, jak docílit přirozeného vzhledu.

 

Jsem neustále svědkem toho, že ženy používají nevhodný odstín make-upu a špatné líčící techniky. Proto jsem se rozhodl Vám s tím pomoct...

 

 

 

Správný odstín make-upu

Jako první bych Vám chtěl představit svoji proužkovou techniku:

Na spodní líčko (místo těsně nad hranou obličeje – viz video) naneste proužky make-upu v různých odstínech. Podkladový make-up vždy testujte na tomto místě! Poté tyto proužky jemně rozetřete suchou vatovou tyčinkou. Hned bude patrné, který odstín splývá s pletí.

 

Zakrytí kruhů pod očima

Při maskování tmavých oblastí kolem očí se může stát, že příliš velké množství korektoru na těch nesprávných místech opticky zmenší oči a zapříčiní suchý vzhled pokožky.

Štětcem nanášejte malé množství korektoru ve vhodném odstínu na vnitřní stranu pod okem. Poté roztírejte dokud produkt nezmizí – kruhovými pohyby u vnitřní hrany oka a pohyby dovnitř a ven. Tím docílíte zářivé a svěže vypadající pokožky pod očima.

 

Přirozená linka tužkou

Nerozetřete-li linky kolem očí, budou oči vypadat ostře a nepřirozeně. Naneste malé množství tužky na vrchní a spodní vnější okraj oka (směrem od okraje dovnitř). Poté rozetřete kruhovými pohyby štětce na víčko a kolem hrany. Docílíte tím obměkčeného a přirozeného vzhledu.

 

Krásné obočí

Vezměte kartáček na obočí pročešte jej dolu. Vyberte vhodný stín a kartáčkem vyplňte prázdná místa. Opět použijte kartáček na obočí a tentokrát jej pročešte nahoru.

 

Dokonalé tváře

Věnujte velkou pozornost při aplikaci a výběru tvářenky! Tváře jsou má nejoblíbenější část obličeje. Na pudrový kartáček naberte malé množství tvářenky a nanášejte na vrch lícní kosti směrem dovnitř.

 

Jemné rty

Pro docílení jemné kontury rtů zkuste použít lesk a tužku na rty zároveň. Naneste malé množství lesku na rty (nebo rtěnky) na vršek konturovací tužky. Tu pak použijte jako štětec a naneste produkt na spodní ret. Rozetřete mezi rty a zbylá místa vyplňte tužkou.