Rituál Bílé šalvěje - Smudging (vykuřování)

Rituál Bílé šalvěje - Smudging (vykuřování)

Smudging (vykuřování) je tradiční čistící metoda shamanů severoamerických indiánů.  Vzývá duchy posvátných rostlin, zahání negativní energii a obnovuje rovnováhu. Je to umění očištění sebe sama a svého okolí pomocí jednoduchého rituálního obřadu. Po tisíce let je součástí Národní tradice původních obyvatel Severní Ameriky, ale nyní se tato tradice díky internetu stává daleko rozšířenější. Bílá šalvěj je dnes snadno dostupná téměř pro každého. 

 

O Bílé Šalvěji 

Listy Bílé Šalvěje  jsou široce používány jako čistící bylina, čistí mysl, tělo a dokáží také očistit atmosféru a rozptýlit negativní energie. Používá se i k očištění posvátných  předmětů. Je to kouzlo do kapsy a dá se prakticky použít všude, kde cítíte negativní energii, nebo jako prevenci před lidmi, ze kterých cítíte negativní vibrace.

Jak je tento rituál silný?  

Odpověď spočívá ve světě duchovní energie. Domy a těla nejsou jen z pouhé fyzické hmoty, ale taky vibrují  tichou, neviditelnou silou, energií. Vyčištění prostoru odstraní všechen  emocionální odpad, skryté zlé energie, které můžou být nahromážděné za týdny, měsíce i stovky let. Je to taková forma duchovního "jarního úklidu". Účinky rituálu můžou být překvapivě rychlé a dramatické. Smudging vám pomůže zahnat stres, zbavit oblast kolem vás negativity, a dokonce vám dá více energie. Kouř z Bílé Šalvěje vám může pomoci rozptýlit hněv a zklidnit rozbouřené nervy.

Test převzat z: DobraZona