Propadnete kouzlu Monoi jako slavný umělec Gaugain?

Propadnete kouzlu Monoi jako slavný umělec Gaugain?

Monoi je polynéský výraz pro vonný olej. Tento přírodní olej je všestranný zkrášlovací prostředek, který provází ženy z Polynézie již po dlouhá staletí. Protože se jeho účinky osvědčily po tak dlouhou dobu, stal se tak součástí domorodé kultury.
Díky svému věhlasu se MONOI de TAHITI nyní prodává po celém světě.
V Monoi  se skrývá tajemství krásy Tahiťanek. Je základem jejich každodenní péče o pokožku i vlasy, a chrání je před tamějším horkým klimatem. Jejich exotická krása se stala zdrojem legendární inspirace. A krása samotných ostrovů je srovnatelná pouze z jejich půvabem. I slavný malíř a všestranný umělec Gaugain, který při svém hledání po vysněné a dokonalé kráse světa propadl kouzlu tahitských “Vahinés” s jejich dlouhými, lesklými vlasy a hedvábnou, ořechově snědou pokožkou.

MonoiTiaré tělový olej se opravdu dá použít jak na obličej, tělo i na vlasy. Vtírá se do konečku vlhkých vlasů, aby se lépe vstřebal. Vlasy krásně voní jen při použití malinké trošky oleje. Překvapí vás, že konzistence oleje se mění v závislosti na počasí. V létě, když je nad 22 stupňů, je krásně zlatavě průhledný a na dně lahvičky vidíte usušenou gardénii. To jsou ty krádné bílé květy, které mají Tahiťanky okolo krku. Vůně je omamující a ženská. Nejintenzivnější a nejtypičtější vůní je Monoi de Tahiti klasický. Ostatní varianty jsou vždy s „něco“ s gardenií – vanilka, jasmín, ylangylang, saltal

http://www.bioaorganic.cz/inshop/scripts/shop.aspx

lahvičky s Monoi olejemz tahiti