Očista prostoru pomerančovým olejem

Očista prostoru pomerančovým olejem

 

Mám pro vás  úžasnou proceduru na vyčištění všech prostor, ve kterých cítíte negativní vibrace. Jde o velmi jednoduchou proceduru, kterou zvládne každý. Provádí se pomocí pomerančového éterického oleje, abychom energeticky očistili dům, byt, kancelář a požehnali budovu i její obyvatele. Po rituálu dochází k odstranění negativních vlivů a dojde k harmonizaci prostoru. Žehnání pomeranči také pomáhá vytvářet nové začátky do života za co nejnepříznivějších podmínek. Má obrovský potenciál podporovat a kultivovat svobodu a osud domu a lidí, kteří uvnitř bydlí.

 

Jak připravit vše potřebné pro provedení rituálu

Pro normální velikost bytu či domu použijte celou lahvičku pomerančového éterického oleje, pro velmi rozlehlý dům budete potřebovat možná i lahvičky dvě. Připravte si misku a čerstvě řezané květiny. Tyto květiny dejte do vody a umístěte je na viditelné místo, nejlépe do středu bytu či domu. Pomerančový éterický olej vylijte do misky a doplňte vodou. Dejte vody min. půl litru, pokud máte velký prostor, přidejte i více.

 

Jak provádět obřad

Svěcení vody s pomerančovým olejem se provádí následovně. Vezměte si mísu do jedné ruky a druhou provádějte kropení. Začněte u vchodových dveří a postupujte dovnitř bytu či domu.  Jděte intuitivně. Pokud má váš dům sklep, jděte nejprve do sklepa. Provádějte kropení na stěny, na podlahu, na nábytek, na všechny věci apod. Dávejte pozor, aby jste nezabarvili bílé plochy, ať už je to prostěradlo, nebo nějaké oblečení, nebo bílé stěny. Důležité je se při kropení soustředit na to, jak negativní energie odchází a vizualizovat si jak vše špatné postupně mizí. Můžete si např. pustit ohmane padme hum. Soustřeďte se na to, jak se pozitivní energie šíří do vašeho prostoru okolo vás. Představujte si, jak se vaše vize a představy plní. Vykropte celý byt či dům postupně tak, aby jste došli zpět ke vchodovým dveřím. Zbylou vodu vylijte, nebo jí umyjte vchodové dveře. Budou se krásně lesknout a chodba i předsíň bude nádherně provoněná ještě několik dnů. Prostor, který jste vykropili, neuklízejte aspoň jeden den. Po ukončení celé procedury nechejte pokud možno 24 hodin otevřené jak dveře tak i okna aspoň na malou škvírku. Po dobu několika dnů sledujte květiny na stole. Po třech dne je jistě vyměňte za nové. Pokud uvadnou dřív, vyměňte je dřív. Proceduru můžete provádět dvakrát v roce.

pomeranč