Každodení dobíječka energie pro muže

Každodení dobíječka energie pro muže

Chtěla bych vám představit úžasnou novou řadu Lavera Men sensitiv speciálně pro citlivou mužskou pokožku. Moderní design obalů  je nejen příjemný a praktický, ale i zvolené materiály pro jejich výrobu splňují nejvyšší ekologické normy. Zvláště proto potěší i příznivá cena všech 5 výrobků:)

V celé řadě jsou použity pouze přírodní ingredience, což napovídají i bio certifikace pro Laveru tak specifické – Natrue a Vegan. Hlavními složkami jsou bio ingredience  - bambus, aloe vera, ginko, guarana či lemongrass,  to vše podtrženo příjemnou pánskou vůní.

Žádný z výrobků neobsahuje chemické látky, ropu, či umělou parfemaci.

Mužská pleť potřebuje trošku jinou péči než pleť ženská. Muži jsou odolnější a pomaleji stárnou a to platí i o jejich pleti. Druhá věc ale je, že si většina mužů denně holí nebo musí holit pleť, jinak prostě nevyjdou z domu. Pro tyto muže je právě vhodná tato série. Jde o speciální péči pro muže již od rané dospělosti – cca od 20 let.

Např. Balzám po holení se stal nejoblíbenějším produktem této mužské řady. Dodává pleti hydrataci, zklidňuje pokožku po námaze po holení a působí antisepticky.  Zanechá jemnou vůni s nábojem energie pro celý den.  

 

http://www.bioaorganic.cz/inshop/scripts/shop.aspx

Lavera bio kosmetika pro muže