IMUMYKOL - betaglukany z hlívy

IMUMYKOL - betaglukany z hlívy

Chladné měsíce oslabují naši přirozenou imunitu tím, že naše tělo má přece jen více práce s udržením vnitřní teploty a také jsme častěji  vystavováni infekcím. Jedna z možností jak podpořit naši imunitu a zvýšit tak svou odolnost proti infekcím je zajímavá novinka IMUMYKOL.

Imumykol - duo hlíva 120 tob.

Podporuje a aktivuje buňky, které likvidují cizorodé organismy a neutralizují toxiny v těle. Zrychluje a zesiluje budoucí obranné reakce na další náhlé napadení organismu..

Je to čistě přírodní doplněk stravy s vysokým obsahem beta - glukanů bez dalších přísad, barviv a konzervantů.Beta  - glukany podporují obranyschopnost organismu. Působí preventivně a dlouhodobě v období opakovaného oslabení organismu, při fyzické zátěži a nadměrném stresu.

DÁVKOVÁNÍ IMUMYKOL - DUO HLÍVA: Vždy půl hodiny před jídlem, na lačno, zapít větším množstvím vody.

  • Dospělí: 3 tobolky denně při dlouhodobém užívání, 3 tobolky 3x denně při zátěži organismu
  • Děti od 3 let: 1 tobolka denně

SLOŽENÍ IMUMYKOL - DUO HLÍVA: 1 tobolka obsahuje: 135mg beta-glukanu (1,3/1,6 beta D-glukanu) hlívy ústřičné a hlívy královské (DDD* doporučená denní dávka není stanocena), 125mg rozpustné vlákniny polysacharidů (DDD* není stanovena), 75mg žitné vlákniny (20g DDD*), tobolky: 100% želatiny

hlíva ústřičná