Hledáte recept na jednoduchý a šetrný podzimní detox?

Hledáte recept na jednoduchý a šetrný podzimní detox?

Každý se jistě aspoň jeden krát za život  rozhodl, že konečně zhubne, bude jíst zdravě a bude cvičit!  Když se konečně rozhodnete, že s tímto procesem chcete začít, je potřeba si vybrat, čím vlastně začít. Všude se píše a všichni doporučují začít detoxikací,ale jak?

Nabízí se zde jednoduchý a finančně nenáročný recept. Po této ptoceduře nejenže zhubnete, ale vase tělo se začne čistit, zbavovat usazenin v těle, v koubech, v cévách, prostě začnou se uvolňovat stare nánosy. Začnet popíjet několik litrů brusinkové limonády, do které si přidáte troche stévie a troche kajenského pepře. Ideální je spojit tuto jednobuchou odlehčovací popíjecíproceduru o cvičení min. 30 min denně, nebo absolvovat nějakou potící procedure – lokální pocení, nebo celkovou saunu. Póry se tak rozšířía lépe vypuzují nežádoucí toxiny pryč z těla. Náhradou je I příjemná koupel v mořské soli, ne déle než 20 min.Při delším pobytu v lázni se toxiny začnou dostávat do těla zpět.

Někdo zvládne tuto 3 denní kůru zcela bez potravy, někdo jen nahradí zvyklé jídlo zeleninovými či ovocnými saláty. Důležité je vypít dostatečné množství tekutin, aby se tělo mělo možnost zbavit jedovatých látek. Pokud trpíte na nadýmání, může to být důsledkem zaplísnění a na rušení střevní mikroflóry. V tomto případě se doporučuje přidávat česnek do salátů

obézní žena jde po ulici