Je libo kávu s Růžovou vodou?

Je libo kávu s Růžovou vodou?

 

 

Většina z vás možná ví, co je to opravdu růžová voda. Ale nás lidi napadne cokoli. Někdo možná jen řekne, že by to mohla být prostě jen nabarvená voda, která má jen růžovou barvu od malinového sirupu. I to by mohlo být. Já bych vám ale chtěla představit velmi oblíbený produkt a tím je opravdu voda z okvětních lístků růže – Růžová voda.

 

Růžová voda je velice vzácná, protože je vždy vyrobena z čerstvých okvětních lístků růží, které jsou právě sklizeny. Nikdy nepřekračuje dobu 2 hod, to je limit, kdy musí být růžový okvětní lístek zpracován, aby si zachoval svou energii, vůni a vitalitu.  Pouze za takových podmínek si zachová svoji nádhernou omamnou růžovou vůni a energii slunce. Není v ní ani kousek chemie, to by úplně došlo k deformaci její přirozené krásy. Žádný stabilizátor, žádná konzervace, ani jiná chemická přísada.

  • Růžová voda je výborná hlavně na čištění a osvěžení pleti.
  • Po aplikaci na obličej se stane pokožka pevnější a proto i lépe drží make-up. 
  • Růže je nejlepší „harmonizátor“, takže ukazuje pokožce, jak má fungovat správně.
  • Úžasně vyrovnává PH pokožky a udržuje i kyselý ochranný plášť.
  • Pleť hydratuje a zpevňuje a tím i oddaluje a omezuje vznik nežádoucích vrásek.
  • Je zajímavé, že velmi příznivě zlepšuje akné, protože působí přirozeně protizánětlivě a podporuje hojení ranek v kůži.

                                     

Zklidňuje pokožku i po slunění, nebo po depilaci, nebo holení, prostě po jakémkoli podráždění. Pro tyto účinky je taktéž vhodná pro zdravou citlivou a suchou pokožku, ale i pro pokožku alergiků a dětí každého věku. Takže ideální pro jakékoli roční období. Fantasticky působí i na oteklá víčka a na unavené, červené oči.

No prostě je to zázrak. Hmmm, cítíte jak krásně voní ? Nedalo by se to náhodou také vypít? Úžasné je přilít si pár kapek do kávy....