Jděte na to od lesa - přes křemík!

Jděte na to od lesa - přes křemík!

Nemusím vysvětlovat co to znamená mít vrásky. Všichni je známe, ať už je vidíme ve své tváři v zrcadle každý den, či je sledujeme den co den u svých příbuzných či spolupracovníků, známých. Všichniprostě víceo cojde. Většina lidí si myslí, že vrásky jsou něco nepřirozeného a nechtěného. Převážná většina lidí, zvláště pak ženy, vrásky nechtějí a udělali by všechno na světě proto, aby jejich obličej nehyzdila ani jediná. Věřte, není to tak zcela možné, ke stárnutí prostě přirozeně vrásky patří. Vždy tam nějaké budou, ale záleží na nás, zda pleť necháme žít svým životem a vrásky budou hluboké, kůže suchá a hrubá, nebo je zjemníme natolik, že se stanou naší přirozenou součástí naší krásné bytosti.

Většina lidí si myslí, že když už jim jednou vrásky vzniknou, pak nám musí jistě zůstat. Skutečnost je ale pravdu jiná. S každou situací můžeme "cosi" udělat, vždy je nějaká šance, jak můžeme co senámnelíbí změnit. Věřte, s vráskami to není jiné,jeto také tak.opravdu můžeme s nimi "zatočit". Znám jednu paní letitou makrobiotičku již cca15 let, mohu vám říci, že její obličej se po dobu našeho přátelství vůbec nezměnil. Výživa a vnitřní čistota jsou tedy v jistotě klíčem k jemným linkám a konturám bez vrásek v našem obličeji. Zajímavých výsledků se dá také dosáhnout pitím čerstvých šťáv, konzumací syrové RAW stravy, a ozdravnými klystýry.

Samozřejmě je velmi důležitá i hydratace tkání. Právě schopnost zadržovat vodu v kůži má na starosti křemík. U lidí zejména po 35-tém roku života pozvolna začíná klesat hladina křemíku v těle a právě v důsledku tohoto procesu dochází k pozvolné dehydrataci buněk v celém těle, ale viditelné je to nejvíce na kůži. Většina starších lidí tvrdí, že se musí vždy namazat po koupeli a kůže se jim i přes každodenní ošetřování mléky a oleji olupuje.

Kokosový olej je opravdu báječný. Obnovuje pojivové tkáně, ale pokud chybí hydratace, tak na kůži můžete mazat co chcete a kůže bude pořád suchá. Vrásek bude přibývat a kůže se bude šupit. Jděte na to od lesa - přes křemík. Nasaďte si preventivně či již léčebně křemičitou kůru a budete překvapeni. U velmi suché pokožky je vidět efekt až po cca 3 měsících.

Přeji vám krásné ráno v zrcadle.....a bez vrásek......

 

obličej s vráskami