HENNAPLUS - přírodní barvy na vlasy pro ženy i muže

HENNAPLUS - přírodní barvy na vlasy pro ženy i muže

Pokud se právě rozmýšlíte, že by jste si chtěli obarvit vlasy ať už máte představu jen změny barvy či zakrytí šedin, jste na správné adrese. Spousta lidí ví, že vše co přijde do kontaktu s naší pokožkou pronikne přes všechny vrstvy pokožky a dostane se přímo do krve. Tento fakt je ještě stále velmi opomíjen. Spousta z nás si stále neuvědomuje, že to co si aplikujeme na kůži, se dostává naprosto ve stejném složení do těla a do krve, a působí na naše tělo. Stále ještě mnoho z nás podceňuje působení chemických mastí a léčiv aplikovaných  přímo na pokožku. Většina lidí si řekne ”vždyť si to jen párkrát namažu” , ale omyl je pravdou. Stejnou pozornost bychom měli dbát i u barev na vlasy, zvláště pak u tmavých odstínů. Chemické barvy obsahují látky, které se usazují v lymfatickém systému a následkem toho mohou vznikat rakoviny v různých částech těla, zejména však rakovina prsu. Zvláště pak těhotným a kojícím ženám jsou z těchto důvodů doporučovány pouze přírodní barvy na vlasy zejména u žen, které používají černé a tmavé odstíny chemických barev..

 

Proto byly na trh uvedeny již v roce 1985 přírodní barvy na vlasy HENNAPLUS. Ve stejném roce představila tato firma svůj zcela první přírodní produkt a tím byly 100% přírodní práškové barvy s hennou. V dalších letech byla nabídka rozšířena i o přírodní šampony, kondicionéry, barvící přípravky, vlasové kúry, styling a další. V současné době zahrnuje sortiment nejširší škálu barev klasických odstínů, ale i  atraktivních barev, které lze aplikovat na vlasy různé kvality a splint tak přání každé klientky či klienty a uspokojit tak I nároky na módní trendy. Celý sortiment značky HENNAPLUS je k dostání nyní ve více jak 30 zemích světa.

 

Cílem firmy HENNAPLUS bylo vytvořit přípravky, které vyhoví I nejnáročnějším požadavkům spotřebitelů, budou účinné, šetrné k vlasům i pokožce a zároveň co nejvíce přírodní. Přípravky respektují přírodu a umožňují nám přitom vypadat skvěle a přesně tak, jak očekáváme. Ani jedna barva z řady HENNAPLUS neobsahuje PPD (P-Phenylenediamin velmi častý kontaktní alegen). Barvy HENNAPLUS dokážou vyhovět každému požadavku pokud jde o změnu barvy nebo o radikální dlouhodobou změnu barvy, či dokonalé krytí šedin, nebo jen o dočasné zdůraznění vašeho přirozeného odstínu.Nyní nabízí HENNAPLUS  odstíny barevna vlasy i pro muže.

 

 

 

 

žena s nabarvenými vlasy hennaplus